

M telekom |
|
|
2026.06.24. 18:15 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 24. - Csökkent a BUX, a Richter volt a nap nyertese
Visszaesett a lendület a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 853,98 ponton fejezte be a napot. Az OTP az előző napi záróáron fejezte be a napot. A Mol árfolyama követte az olajpiaci mozgást és csökkent. A Telekom is gyengült. A Richter viszont em ...
2026.06.24. 10:40 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás június 24. - A BUX bezöldült, az OTP és a Telekom irányt keres
Tőzsdenyitás június 24. - A BUX bezöldült, az OTP és a Telekom irányt keres
2026.06.24. 10:35 vg.hu
Beleszerelmesedtek önmagukba a magyar cégek: az OTP és a Magyar Telekom jár az élen - de miért jó ez a befektetőknek?
Nem sajnálják önmagukra a pénzt a hazai tőzsdei társaságok, melyek nyár elején felpörgették a sajátrészvény-vásárlásokat.
2026.06.24. 09:30 vg.hu
Hasít a Mol, iparkodik a Magyar Telekom
Enyhe csökkenéssel kezdte a szerdai kereskedést a BUX.
2026.06.24. 09:10 vg.hu
Ipari méretekben veszi saját részvényeit a Magyar Telekom
Fix ügyletek keretében a BÉT-en vásárolt be a távközlési társaság.
2026.06.23. 18:10 penzcentrum.hu
A Mol esett, a Telekom szárnyalt: mozgalmas napot zárt a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 193,9 pontos, 0,14 százalékos csökkenéssel, 139 301,72 ponton zárt kedden.
2026.06.22. 20:30 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 22. - A BUX és a részvények zöldben zárták a napot
Emelkedéssel zárt a hétfő nap a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 139 495,62 ponton zárt. Az OTP, Richter és a Mol és Telekom követték a nemzetközi piac hangulatát és erősödtek a hét első napján. A 4iG és az OPUS részvényei egész nap gyengültek és ...
2026.06.22. 17:25 vg.hu
Tovább javította történelmi rekordját a Magyar Telekom, kilőtt az OTP is
Emelkedéssel kezdte a hetet a BUX.
2026.06.22. 15:40 vg.hu
Breaking: átszáguldott történelmi csúcsán a Magyar Telekom
Megdőlt a június másodikán felállított rekord.
2026.06.19. 19:20 economx.hu
Az OTP-nél ráléptek a fékre: a bankpapír korrekciója rontotta el a tőzsdei hétvégét
Nyugodt, de felemás napot zárt a Budapesti Értéktőzsde a hét utolsó kereskedési napján. Miközben a Mol, a Richter és a Telekom is szép pluszban fejezte be a napot, a bankrészvény korrekciója mínuszba
2026.06.19. 10:35 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 19. - Pirosban indult a BUX, az OTP és a Telekom gyengült
Gyengüléssel kezdődött a péntek reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index csökkent az első órában és 137 892,81 ponton állt. Az OTP, Telekom gyengüléssel indította a napot. A Richter és a Mol lendülettel kezdett. A 4iG és az OPUS részv ...
2026.06.19. 08:05 penzcentrum.hu
Árat emelnek a hazai internet- és mobilszolgáltatók: ennyivel lesz drágább a Yettel, One, Telekom
A 4,4 százalékos éves inflációt a Yettel és a Telekom már július 1-től átvezeti, a One csak szeptembertől teszi majd meg ezt.
2026.06.19. 07:10 tozsdeforum.hu
Drágább lesz a telefon és az internet - Árat emel a három nagy szolgáltató
Véget ér az átmeneti árstop időszaka a hazai távközlési piacon. A Magyar Telekom és a Yettel július 1-jétől, a One pedig szeptember 1-jétől vezeti vissza az inflációkövető díjkorrekciót. A változás több millió előfizetőt érinthet, de nem minden csoma ...
2026.06.18. 22:30 profitline.hu
Árat emel a Magyar Telekom, a Yettel, és a One
A Magyar Telekom, a Yettel, és a One is emel az árain; előbbi két cégnél 2026. július 1-jétől 4,4 százalékos inflációkövető díjkorrekciót alkalmaznak, a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) által a tavalyi évre megállapított éves fogyasztói árváltozás ...
2026.06.18. 18:50 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 18. - A BUX pirosban zárt, a Telekom volt a nap győztese
Elvesztette a lendületet a csütörtöki kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 38 405,87 ponton zárt. Az OTP maradt a gyengülésnél és pirosban zárt. A Mol és a Richter is elvesztette a lendületet délutánra és gyengüléssel zártak. A Telekom ár ...
2026.06.17. 18:50 vg.hu
Kiadta a részletes tájékoztatást a Telekom és a Yettel az áremelésről: ők fogják megúszni a drágulást júliustól - de rengetegen fizethetnek többet
Kiadta a részletes tájékoztatást a Telekom és a Yettel az áremelésről: ők fogják megúszni a drágulást júliustól - de rengetegen fizethetnek többet
2026.06.17. 18:15 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 17. - Zöldben zárt a BUX, az OTP szárnyalt, a Mol gyengült
Emelkedéssel zárta a napot a Budapesti Értéktőzsde. A BUX index 138 901,29 ponton zárta a kereskedést. Az OTP tovább emelkedett, a Mol maradt a gyengülésnél. A Telekom árfolyama erősödött. A Richter folytatta az egész napos csökkenést. A részvénypiac ...
2026.06.17. 14:25 tozsdeforum.hu
Tőzsde napközben Június 17. - A BUX zöldben áll, az OTP és a Telekom erősödött
Iránykereséssel halad a szerda napközbeni kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 421,99 ponton állt egy órakor. Az OTP tovább emelkedett, míg a Mol tovább gyengült. A Telekom árfolyama erősödött, a részvények visszavásárlási programja t ...
2026.06.17. 12:10 privatbankar.hu
Szerda délelőtt csak a Telekomnak volt igazán jó napja a tőzsdén
Nem ilyen napról álmodtak a befektetők.
2026.06.17. 11:10 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 17. - A BUX pirosban kezdett, az OTP és a Telekom pluszban áll
Vegyesen indult a szerda reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 354,75 ponton állt az első óra végén. Az OTP emelkedett, míg a Mol gyengüléssel indította a napot. A Telekom árfolyama erősödött, a Richter gyengüléssel kezdett. A ...
2026.06.16. 16:40 vg.hu
Megint kevesebb Magyar Telekom részvény forog a tőzsdén
A tőzsdéről is kivezeti bevont részvényeit a távközlési cég.
2026.06.16. 13:10 tozsdeforum.hu
Tőzsde napközben Június 16. - A BUX továbbra is erős, az OTP és Mol száguld, a Telekom gyengélkedik
Folytatódott a lendület kedd délelőtt a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 184,20 ponton állt dél körül. Az OTP és a Mol folytatta az emelkedést délelőtt. A Telekom és a Richter maradt a gyengülésnél. A 4iG és az OPUS mínuszban ragadt. A részvén ...
2026.06.16. 10:25 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 16. - A BUX szárnyal, az OTP és a Mol is kilőtt
Beindult a kedd reggeli kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 138 384,6 ponton állt az első óra végén. Az OTP és a Mol komoly emelkedéssel indította a napot. A Telekom és a Richter viszont gyengüléssel kezdett. A 4iG és az OPUS mínuszban á ...
2026.06.15. 16:30 mfor.hu
Inflációkövető díjkorrekciót jelentett be a Telekom
Júliustól emelkednek az előfizetési díjak.
2026.06.15. 10:40 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 15. - A BUX kilőtt, az OTP és a Telekom is pluszban áll
Tőzsdenyitás Június 15. - A BUX kilőtt, az OTP és a Telekom is pluszban áll
2026.06.15. 10:15 vg.hu
Ritka helyzet a pesti tőzsdén: az OTP vételi jelzést ad, a Richter fordulhat, a Mol erőt gyűjt - történeli csúcs kapujában a Magyar Telekom
A Fed szerdai döntése és kommunikációja, a közel-keleti helyzet és az amerikai technológiai szektor korrekciója alakíthatja a hét tőzsdei kereskedését.
2026.06.12. 20:15 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 12. - Emelkedéssel zárt a BUX, az OTP volt a mai nap győztese
Pozitív hangulatban zárta a hét utolsó napját a Budapesti Értéktőzsde. A BUX index egész napos emelkedéssel 135 724,68 ponton fejezte be a kereskedést. A Mol követte a nemzetközi piacok olajmozgásait és gyengüléssel zárt. Az OTP pedig a mai nap győzt ...
2026.06.12. 15:20 privatbankar.hu
Csányi Sándor lehet elégedettebb, mint Hernádi Zsolt
A Budapesti Értéktőzsdén szárnyaló blue chipek közül az OTP jobban drágul nemcsak a Molnál, hanem a Magyar Telekomnál és a Richternél is.
2026.06.12. 10:25 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 12. - Száguld a BUX, a Mol gyengüléssel kezdett
Pozitívan indult a péntek reggeli kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és 135 519,60 ponton állt az első óra végét követően. A Mol gyengüléssel kezdett. Az OTP, Telekom és Richter emelkedett. A 4iG változatlanul áll, az OPUS visz ...
2026.06.11. 18:15 economx.hu
Kilőttek a magyar részvények: gigantikus üzlet rázta fel a pesti tőzsdét
Miközben a Richter és a Telekom befektetői sebeiket nyalogatják, a Mol a balkáni terjeszkedéssel, az OTP pedig egy látványos visszapattanással rántotta pluszba a BUX-indexet csütörtökön.
2026.06.11. 18:10 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 11. - A BUX zöldben, az OTP és Mol emelkedéssel zárt
Vegyesen zárt a csütörtöki kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 133 528,69 ponton fejezte be a napot. A Mol napja jól telt, mivel lezáródott a NIS vételéről szóló tárgyalás. Az OTP is erősödéssel fejezte be a kereskedést. A Telekom és Ric ...
2026.06.11. 14:00 vg.hu
Hullik Németországban az égi manna: rekordosztalékot kaszáltak a DAX-cégek részvényesei - a Magyar Telekom főtulajdonosa 4,8 milliárd eurót osztott szét
Nem szerénykednek a német tőzsdei cégek.
2026.06.11. 12:20 tozsdeforum.hu
Tőzsde napközben Június 11. - A BUX felfele halad, a Mol száguld Szerbia felé
Maradt a hullámzó kereskedés csütörtök délelőtt a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és 133 567,1 ponton állt dél körül. A Mol erősen emelkedik a NIS híreket követően. Az OTP is erősödött. A Telekom és Richter pedig maradt a gyengülésnél. ...
2026.06.11. 10:50 tozsdeforum.hu
Tőzsdenyitás Június 11. - A BUX zöldben indult, a Mol szárnyat kapott, az OTP is emelkedett
Pozitívan indult a csütörtök reggeli kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index emelkedett és 133 445,71 ponton állt az első óra végét követően. A Mol pozitívan kezdett, az olajvállalat NIS vásárlási hírei lendületet hozott az árfolyamnak. Az OTP ...
2026.06.11. 06:50 vg.hu
Erre vár a fél ország: heteken belül új internetszolgáltató jelenik meg, riválist kap a Telekom és a One - érkeznek az ajánlatok az ügyfeleknek
Várhatóan élénkül a verseny a hazai távközlési szolgáltatók között.
2026.06.09. 18:20 privatbankar.hu
Rossz napja volt a Richternek és a Magyar Telekomnak
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 337,77 pontos, 0,25 százalékos csökkenéssel 133 372,63 ponton zárt kedden.
2026.06.09. 18:00 tozsdeforum.hu
Tőzsdezárás Június 9. - Pirosban zárt a BUX, a Mol és a Richter, a Telekom a nap győztese
Elfáradt estére lendület a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 133 372,63 ponton zárta a keddi napot. A részvények közül a nap győztese a Telekom volt, míg az OTP, a Mol és a Richter gyengült. A 4iG és az OPUS pirosban állt. A részvénypiac forgalma 1 ...
2026.06.09. 17:55 penzcentrum.hu
Nem csitul a bérvita a Telekomnál: országos demonstrációt szerveznek a dolgozók
Szerda reggel országszerte négy városban tartanak demonstrációt a Deutsche Telekom ITTC Hungary Kft. dolgozói.
2026.06.09. 17:50 economx.hu
Vérzett a BUX, de egy részvény szárnyalt: a Telekom ismét mindenkit meglepett
A pesti részvénypiacon a fő négyesfogatból egyedül a telekommunikációs vállalat jött ki pluszosan a keddi napból.
2026.06.09. 17:20 vg.hu
Az egekbe szökött a Magyar Telekom kurzusa
Lejtőre került a BUX a keddi zárásra, de a Magyar Telekom teljesítménye kárpótolhatta a befektetőket.
2026.06.09. 16:15 24.hu
Demonstráció lesz szerda reggel a Telekom egyik cégénél, mert nem elégedettek a dolgozók a béremeléssel
Országosan négy helyszínen tartanak majd demonstrációt a dolgozók, Budapesten, Debrecenben, Pécsett és Szegeden.
The post Demonstráció lesz szerda reggel a Telekom egyik cégénél, mert nem elégedettek a dolgozók a béremeléssel first appeared on 24.hu.
2026.06.09. 13:20 tozsdeforum.hu
Tőzsde napközben Június 9. - A BUX zöldben, az OTP és Telekom pluszban áll
Lendületesen halad a kedd délelőtti kereskedés Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index a delet követő időszakban 134 262,17 ponton állt. Az OTP és Telekom erősödött, a Mol és a Richter gyengült. A 4iG és az OPUS pirosban állt. A részvénypiac forgalma a d ...
2026.06.09. 09:50 trendfm.hu
Magasabb szintre emelkedhet a speciális gyermekfogászati ellátás
Ötmillió forint értékű speciális fogászati egységszéket adott át a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat és a Magyar Telekom a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Madarász utcai Gyermekkórháza számára.
2026.06.09. 09:50 trendfm.hu
Magasabb szintre emelkedhet a speciális gyermekfogászati ellátás
Ötmillió forint értékű speciális fogászati egységszéket adott át a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat és a Magyar Telekom a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Madarász utcai Gyermekkórháza számára.
2026.06.09. 09:50 trendfm.hu
Magasabb szintre emelkedhet a speciális gyermekfogászati ellátás
Ötmillió forint értékű speciális fogászati egységszéket adott át a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat és a Magyar Telekom a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Madarász utcai Gyermekkórháza számára.
Most a címlapon:
|